Po 4 rokoch sme sa opäť zúčastnili veľtrhu CONECO racioenergia a privítali sme Vás v našom stánku v Bratislavskej Inechebe. Nebudeme klamať, prípravy nám dali vcelku zabrať, ale vďaka nášmu skvelému tímu sme všetko hravo zvládli.

 

Stánok Teplozima.sk na veľtrhu Coneco v Bratislave

Stánok TeploZima na veľtrhu Coneco

 

V našom stánku sme pre Vás mali pripravené horúce novinky, priblížili sme Vám to najlepšie zo sveta klimatizácií, tepelných čerpadiel, fotovoltaiky a taktiež inovatívnu protipožiarnu ochranu a chýbať nesmel ani výber našich top produktov. Počas celého veľtrhu ste mali dokonca možnosť si niektoré modely rezervovať za špeciálne pre Vás upravenú a zvýhodnenú cenu. Stánok sme mali rozdelený na 4 hlavné sekcie, klimatizácie, tepelné čerpadlá, protipožiarna ochrana a fotovoltaika. V každej z nich na Vás čakala ukážka spomínaných produktov spolu s propagačnými materiálmi, ktoré ste si mohli so sebou odniesť na preštudovanie aj domov.

 

Žena skúša biokrb.

Biokrb

 

Mnohých z Vás zaujal aj biokrb, ktorý bol súčasťou inštalácie v sekcií protipožiarnej ochrany  Sapfir. Jeho predaj spúšťame už čoskoro. V stánku na Vás okrem iného čakal aj náš tím špecialistov, ktorí boli pripravení Vám ochotne poskytnúť odborné poradenstvo.

 

Zákazník sa pýta poradenstvo ohľadom klimatizácie od firmy TeploZima.sk

Coneco – Veľtrh racioenergie v Inchebe

 

Počas celej akcie, ktorá trvala 4 dni ste mali možnosť sa zapojiť do súťaže klimatizáciu Inventor Neo o ktorú bol naozaj veľký záujem. Výhru si nakoniec odniesol pán Marián S. z Nového Mesta nad Váhom, ktorému srdečne gratulujeme. Výhra ho veľmi potešila. Tento ročník hodnotíme ako zaujímavú skúsenosť a chceme sa poďakovať za každú návštevu a akúkoľvek inú podporu, ktorú od Vás dostávame.

Práve vďaka Vám máme chuť a motiváciu sa neustále posúvať vpred!