Leto je nepochybne v plnom prúde a teploty stúpajú raketovým tempom. Vhodnejší čas riešiť klimatizáciu do domácnosti alebo kancelárie, ako práve teraz zrejme už nebude. Aby sme Vám výber trocha uľahčili predstavíme Vám naše najpredávanejšie modely klimatizácií.

Inventor Ultra Comfort

Klimatizácia radovo vyššej triedy Vás nepochybne osloví „balíkom“ funkcií, ktoré v sebe ukrýva. Na začiatok sa musíme zmieniť o jej extra tichosti, ktorá je pri výbere klimatizácie nepochybne dôležitá. Táto klimatizácia má iba 16 dB.  Atraktívnou ju robí aj Ionizátor, ktorý neutralizuje vo vzduchu všetky škodlivé častice. UVC LED svetlo rozbíja molekulárne väzby mikroorganizmov, ako sú vírusy, huby a baktérie, , čím výrazne prispeje k čistote vzduchu. Táto jednotka má aj funkciu samočistenia a sterilizácie pri 56° C pomocou ktorej si sama vydezinfikuje vnútorne časti. Nechýba ani senzor pohybu Ecopilot, ktorý detekuje Váš pohyb v priestore a podľa toho čo si zvolíte bude k Vám vzduch buď smerovať, alebo sa Vám bude vyhýbať. Samozrejmosťou je aj WiFi. Na klimatizáciu Inventor Ultra Comfort poskytujeme 7 ročnú záruku.

 

Inventor Ultra Comfort

Samsung Wind Free Avant

Radovo vyšší model s technológiou dvojstupňového chladenia, vďaka ktorému je možne vybrať si z dvoch režimov chladenia, v podobe Wind Free alebo rýchleho chladenia prostredníctvom lamely. Integrovaná umelá inteligencia analyzuje podmienky v miestnosti a automaticky zmení nastavenia tak, aby vytvorila ideálne podmienky v miestnosti. K vyššiemu komfortu dopomôže aj 4 cestné prúdenie vzduchu.

Taktiež nechýba funkcia samočistenia. Jednotka disponuje aj TriCare filtrom, pomocou ktorého zachytáva baktérie a alergény v priestore.

Na všetky klimatizácie značky Samsung poskytujeme 3 ročnú záruku.

 

Samsung Wind Free Comfort

Inventor Supreme

Klimatizácia už s vyššie spomenutou UVC technológiou, funkciou samočistenia a Hepa filtrom.

Táto kombinácia funkcií Vám zaručene zabezpečia čerstvý a čistý vzduch.

4D prúdenie vzduchu zabezpečí prúdenie vzduchu všetkými smermi a funkcia Follow me synchronizuje nastavenú teplou pomocou inteligentného senzoru tak, aby Vás sprevádzala kamkoľvek sa spolu s diaľkovým ovládaním pohnete. Obľúbenou je aj funkcia Režim spánku, ten vytvorí dokonalé podmienky pre spánok a veľkú úsporu energie. Jednotku je možné aj centrálne riadiť, preto je ideálnym riešením aj do hotelov alebo administratívnych budov.

Na klimatizáciu Inventor Supreme poskytujeme 5 ročnú záruku.

Inventor Supreme