Už samotný názov nám napovedá, že v tomto prípade nejde tak celkom o obyčajnú klimatizáciu. Spojenie krásy a inteligencie, tento prívlastok uvádza samotný výrobca, ktorý je na túto modelovú radu klimatizácií právom pyšný.

Pohľady na klimatizácie Daikin v rôznych farebných spektrách.

Klimatizácia Daikin Stylish

Dizajn modelu klimatizácie Daikin stylis je inšpirovaný predchodcami, modelom Daikin Emura a Ururu Sarara. Jeho čistota a inovatívne funkcie nezaujali iba nás, ale aj širokú verejnosť, dôkazom toho je svetovo uznávané prestížne ocenenie Good Design Award. Úzke rozmery a zaoblený dizajn, toto sú atribúty, ktoré sú pre tento model príznačné. Či už ste zástancom klasiky v podobe bielej, striebornej farby alebo preferujete kontrastnú čiernu, prípadne nevšedný drevodekor práve tento model poskytuje naozaj široké spektrum výberu.

 

Klimatizácia Daikin Stylish a je pohľady z rôznych uhlov.

Pohľad na klimatizáciu Daikni Stylish

Zaujímavé funkcie klimatizácie Daikin Stylish

Priblížme si však ďalšie funkcie tejto klimatizačnej jednotky. Jednotka má zabudované Inteligentné snímače, pomocou ktorých optimalizuje svoj výkon, čo vedie k výraznej úspore energie. Coanda efekt sa postará o to, aby bol prietok vzduchu efektívne distribuovaný po celej miestnosti Lamely klimatizácie sú teda navrhnuté tak, aby vzduch prúdil cielenejšie a zabezpečili tak ideálnu klímu.

Schéma funkcii klimatizácie pomocou coada effect od klimatizácie Daikin.

Coada effect klimatizácie Daikin

 

Ventilátor a kompresor sú riadené automatickými nastaveniami tak, aby vytvorili správnu rovnováhu medzi teplotou a vlhkosťou v miestnosti.

Jednotka je ďalej vybavená Inteligentným tepelným snímačom, ktorý svojím rozdelením do mriežky so 64 rôznymi štvorcami zisťuje prízemnú teplotu v miestnosti. Po jej zistení a pred prepnutím na rozsah prúdenia vzduchu, ktorý nasmeruje teplý alebo studený vzduch do potrebných oblasti, smeruje mriežkový snímač fúkanie vzduchu rovnomerne po celej miestnosti. Celý tento proces zabezpečí stabilné teploty v miestnostiach a vysoký užívateľský komfort. Prevádzka jednotky je relatívne tichá, a to vďaka ventilátoru, ktorý optimalizuje prietok vzduchu a pomáha tak dosahovať vyššiu energetickú účinnosť pri nízkej hlučnosti.

Funkcia Daikin Flash Streamer sa postará o lepšiu kvalitu vzduchu vďaka technológií, ktorá využíva elektróny na vyvolanie chemických reakcií s časticami prenášanými vzduchom. Zabezpečí tak odbúranie peľových a plesňových alergénov a v neposlednom rade aj elimináciu pachov.

Ovládanie klimatizácie pomocou mobilu

Jednotku Stylish môžete tiež ovládať pomocou smartfón. Pripojte sa jednoducho k sieti Wi-Fi, stiahnite si aplikáciu online ovládača Daikin a začnite vytvárať svoju dokonalú klímu.

Výhody pre vás:

  • Prístup k niekoľkým funkciám na ovládanie vašej klímy
  • Nastavenie teploty, prevádzkového režimu, čistenia vzduchu a ventilátorov interaktívnym termostatom
  • Vytvorenie rôznych plánov a prevádzkových režimov
  • Monitorovanie spotreby energie
  • Kompatibilita s aplikáciou IFTTT

Infračervené diaľkové ovládanie pre klimatizáciu Daikin

Infračervený diaľkový ovládač umožňuje ovládať jednotku Stylish a optimalizovať jej výkon. Predpokladáme, že z nášho opisu je zrejmé, že Daikin Stylish pokryje potreby aj náročnejšieho užívateľa.

Výhody pre Vás:

  • Intuitívne rozhranie zjednodušuje ovládanie vašej klímy
  • Sledujete spotrebu energie pomocou vizuálnych grafických zobrazení
  • Moderný a ľahký dizajn ladí s funkciami jednotky Stylish
Ovládače pre klimatizáciu Daikin a ich funkcie

Ovládače pre klimatizáciu Daikin

 

Kontaktujte nás a príďte sa presvedčiť o jej jedinečnosti do nášho showroomu, radi Vás uvidíme.