Daikin Perfera si už na prvý pohľad získa srdcia  milovníkov minimalistického a čistého dizajnu. Čo môžeme očakávať od tejto klimatizácie? Pripravili sme  pre Vás porovnanie klimatizácie Daikin Perfera a Inventor Ultra Comfort.

Biela klimatizácia Daikin Perfera

Klimatizácia Daikin Perfera

Klimatizácia Daikin Perfera

Klimatizácia Daikin Perfera je perleťovo biela jednotka. V porovnaní s klimatizáciou Inventor Ultra Comfort v sebe ukrýva výbavu pokrývajúcu potreby stredne náročného zákazníka. Jej výrazným plusom je jej energetická trieda. Pýši sa totižto triedou A+++, s hlučnosťou len 19dB. Ponúka rôzne druhy režimov, režim komfortného prúdenia, econo režim, režim zvýšeného výkonu, nočný režim. Výrobcovia tejto jednotky nezabudli ani wifi a funkciu čistenia vzduchu Flash Streamer, fungujúcu na princípe elektrónov, ktoré chemickou reakciou zabezpečia rozkladanie plesní a vírusov.

Naše hodnotenie

Dizajn 4/4

Hlučnosť 3/4

Výbava 3/4

Záruka 2/4

Energetická trieda 4/4

Biela klimatizácia Inventor Ultra Comfort.

Klimatizácia Inventor Ultra Comfort

Klimatizácia Inventor Ultra Comfort

Klimatizácia Inventor Ultra Comfort vizuálne zaujme svojimi zaoblenými krivkami, lesklý biely povrch zapadne do takmer každého interiéru. Čo sa technických parametrov týka klimatizácie Inventor Ultra Comfort, v energetickej triede síce vedie Daikin Perfera, ktorý Inventor o jednu triedu predbieha, ale keď sa zameriame na zvyšné parametre je Inventor skutočne „ultra nabitý“. Vypichneme to najzaujímavejšie! S hlučnosťou od 16dB patrí medzi najtichšie jednotky na trhu, samozrejmosťou je zabudované wifi a ionizátor, režim spánku, senzor pohybu s režimom Follow (v prípade vykurovania sústredí teplo smerom k vášmu telu)a režimom Avoid, ktorý zabezpečí, aby ste sa vyhli priamemu stretu so studeným vzduchom. Nadšení budete aj zo 7 ročnej záruky, minimálnej hlučnosti jednotky, programu samočistenia a sterilizácie až do 56°C. Výnimočnou ju robí je aj UVC ionizátor, ktorý zlikviduje vo vzduchu žijúce baktérie a vírusy. O jej výkone svedčí aj to, že je ňou možné vykurovať a chladiť až do -20°C. Môžeme s určitosťou povedať, že táto jednotka splní očakávania aj veľmi náročného zákazníka.

Naše hodnotenie

Dizajn 3/4

Hlučnosť 4/4

Výbava 4/4

Záruka 4/4

Energetická trieda 3/4

 

Klimatizácie Daikin Perfera a Inventor Ultra Comfort sa pohybujú v podobnej cenovej kategórií, obe na našom eshope v sekcii klimatizácie.

Ktorá z nich bude tá Vaša?