Referencie

        

 

 

 

 

   

               

 

 


 

Napísali o nás...

  

 V snahe o čo najvyššiu energetickú nezávislosť a zníženie prevádzkových nákladov sa majiteľ rodinného domu v Hornej Krupej rozhodol investovať do modernej technológie výroby elektrickej energie a tepla. Pre montáž tepelného čerpadla si vybral práve našu firmu TeploZima.sk. Viac sa dočítate v priloženom článku:

Rodinný dom na ceste k energetickej samostatnosti.pdf

 

  


Aj touto cestou by som vám chcela vyjadriť poďakovanie za namontovanie klimatizácie Samsung WindFree. Som nadmieru spokojná...presné dodržanie termínov a výborná komunikácia od prvého telefonátu, obhliadky až po samotnú montáž. S takouto serióznou firmou som sa už dlho nestretla. Technici pán Pavlík a pán Vlček boli veľmi šikovní, milí, ochotní a odviedli skvelú robotu – presne takto vyzerajú profesionáli. Som nadšená vaším prístupom a určite vás budem odporúčať ďalej .

Lenka


Chcem sa veľmi pekne poďakovať za to, že všetko bolo super zorganizované, Vaši kolegovia boli vskutku šikovní.

Darina


Ďakujem za preposlanie a perfektný profesionálny prístup so všetkými s ktorými som prišiel či osobne, telefonicky alebo korešpondenčne do styku. Vyslovujem veľké poďakovanie. Páni ktorí montovali klimatizáciu ešte raz vďaka 

Peter

 

 

KLIMATIZÁCIE S MONTÁŽOU

 

certificate
Naša spoločnosť sa zaoberá predajom, montážou a servisom klimatizačných zariadení, vzduchotechniky a tepelných čerpadiel predovšetkým v okrese Bratislava.

Sme jedna z mála firiem, ktorá je certifikovaným členom slovenského chladiarenského zväzu. Taktiež ako jedna z mála firiem disponujeme najvyššou európskou certifikáciou pre montáž tepelných čerpadiel.

 

viac

 

 

Klimatizácia do bytu, klimatizácia do domu, klimatizácie do kancelárií

Hľadáte vhodnú klimatizáciu pre Vás a neviete sa rozhodnúť? Nechajte prácu na odborníkov a my Vám poradíme.

viac

 

Ako dlho mi klimatizácia vydrží?

Klimatizácia je zariadenie o ktoré sa treba starať. Nestačí si ju len kúpiť a namontovať. Jej pravidelné servisovanie predlžuje jej životnosť.
viac

 

Môžem si klimatizáciu namontovať sám?

V žiadnom prípade. Pokiaľ nie ste chladiarom, neodporúčame. Môžete tým spôsobiť celú radu problémov. Odborne vykonaná montáž je kľúčovým úspechom k dlhšej životnosti klimatizácie. Dôležitý je výber firmy, ktorá poskytuje nie len viac ako 3 ročnú záruku, ale používa kvalitný materiál a náradie pri montáži.  
viac
 

Aká je cena klimatizácie?

Na trhu je už množstvo značiek klimatizácií. Delíme ich do výkonostných tried. Najideálnejšou kúpou je dobrý pomer cena - výkon. Prečítajte si, na čo sa treba zamerať pri kúpe klímy a na čo si dať pozor.
viac
 
 
Prečo práve my?
  1. Showroom
  2. Odborné poradenstvo
  3. Záruka 5 rokov
  4. Odborná montáž
  5. Tovar skladom
  6. Overenie spokojnosti
  7. ISO certifikácia
Sme certifikovaným členom slovenského chladiarenského zväzu. Disponujeme európskou certifikáciou.
viac informácií ..