Daikin Altherma 3 H MT – vonkajšia jednotka 3F 10 kW EPRA10EW1
Možnosť dotácií
Možnosť dotácií
  • R-32 hydrosplitové tepelné čerpadlo vzduch-voda
  • Dostupné v triede 08, 10 a 12
  • Koncept Hydrosplit s chladiacim okruhom R-32 uzavretým vo vonkajšej jednotke
  • Účinnosť až do A+++
  • Prevádzka do vonkajšej teploty -28°C
  • Zaručený vykurovací výkon do -25°C
  • Poskytuje teplotu vody +65°C pri -15°C (iba prevádzka tepelného čerpadla)
  • Veľmi tichá prevádzka (akustický tlak iba 35 dBA @ 3m)
  • K dispozícii sú 3 rôzne vnútorne jednotky (F, ECH2O, W)
  • Štandardne dodávaná karta WLAN v balení s návodmi
  • Zabezpečenie vykurovania, chladenia a prípravy teplej pitnej vody
  • Vhodné na renovácie, výmeny a nové budovy
  • Vhodné na výmenu olejových a plynových kotlov
  • Cena zahŕňa: vonkajšiu jednotku
  • Výkon kúrenia: 16 kW
  • Hlučnosť: Tichá
  • WiFi: za príplatok
Dostupnosť: skladom viac ako 5 ks
Koľko bude stáť montáž?
Zavolajte nám a dohodnite si bezplatnú obhliadku.
VYPOČÍTAJTE SI, KOĽKO UŠETRÍTE S TEPELNÝM ČERPADLOM
5275.00 4288.62 bez DPH
alebo hneď
sledovať cenu
Nechcete mať problém so zárukou?
Zistite prečo je montáž dôležitejšia ako výber tepelného čerpadla
Popis produktu
Popis produktu
Daikin Altherma 3 H MT napĺňa očakávania modernej spoločnosti
Vyrobené v Európe, pre Európu
Technológia Bluevolution
Nadčasový dizajn a úspora miesta
Ticho ladí s pohodlím
Úroveň hluku je možné vyhodnotiť dvoma spôsobmi
Akustický výkon generuje jednotka sama, nezávisle na vzdialenosti a prostredí
Získajte najlepšie pohodlie s najlepšími funkciami
Model iba na vykurovanie
To znamená, že váš vykurovací systém poskytuje vykurovanie miestností a prípravu teplej pitnej vody.
Reverzibilný model
Dvojzónový model
Vonkajšia jednotka Rozmery (V x Š x H)
1.003 x 1.270 x 533 mm