Daikin Altherma RW 11 kW + 9 kW záložný ohrev EHBX11CB9W + ERLQ011CW1
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
  • Výkon kúrenia: 11 kW
  • Hlučnosť: Tichá
  • WiFi: za príplatok
Dostupnosť: vypredané
Koľko bude stáť montáž?
Zavolajte nám a dohodnite si bezplatnú obhliadku.
VYPOČÍTAJTE SI, KOĽKO UŠETRÍTE S TEPELNÝM ČERPADLOM
10141.00 8244.72 bez DPH
alebo hneď
sledovať cenu
Nechcete mať problém so zárukou?
Zistite prečo je montáž dôležitejšia ako výber tepelného čerpadla
Popis produktu
Popis produktu
Minimalizuje zastavanú plochu aj výšku pri inštalácii :
  • S malou zastavanou plochou 595 x 625 mm (Š x H) má integrovaná vnútorná jednotka podobnú zastavanú plochu ako iné domáce spotrebiče.
Cena zahŕňa:
  • vnútornú jednotku
  • vonkajšiu jednotku
  • káblový ovládač
  • magnetický filter
  • vanička na kondenz
Predaj a montáž tepelných čerpadiel
Čítať viac
Technické parametre
Technické parametre
Hladina akustického tlaku (hluku) vnútornej jednotky 27 dB
Hladina akustického tlaku (hluku) vonkajšej jednotky 20 - 40 dB
Elektirický prikon špirály 9 kW
SEER Stupeň účinnosti pri chladení SEER 3.98
SCOP Stupeň účinnosti SCOP 4.66
Rozmery vonkajšej jednotky 900 / 1345 / 320 mm
Rozmery vnútornej jednotky 480 / 890 / 344 mm
Množstvo chladiva 3.4 kg
Hmotnosť vnútornej jednotky 43 kg
Hmotnosť vonkajšej jednotky 113 kg
Vykurovací výkon čerpadla 11 kW
Chladiaci výkon čerpadla 12.1 kW
Wifi Možnosť doobjednať
Počet fáz 3 fázové
Možnosť chladenia Áno
Teplota výstupnej vody pri kúrení 55 °C
Teplota výstupnej vody pri chladení 5 °C