Daikin Altherma 3 HW 16 kW + 6 kW záložný doohrev EABH16D6V + EPGA16DV
VYPREDANÉ
Možnosť dotácií
VYPREDANÉ
Možnosť dotácií
  • Výkon kúrenia: 16 kW
  • Hlučnosť: Tichá
  • WiFi: za príplatok
Dostupnosť: vypredané
Koľko bude stáť montáž?
Zavolajte nám a dohodnite si bezplatnú obhliadku.
VYPOČÍTAJTE SI, KOĽKO UŠETRÍTE S TEPELNÝM ČERPADLOM
11039.00 8974.80 bez DPH
alebo hneď
sledovať cenu
Nechcete mať problém so zárukou?
Zistite prečo je montáž dôležitejšia ako výber tepelného čerpadla
Popis produktu
Popis produktu
Minimalizuje zastavanú plochu aj výšku pri inštalácii :
  • S malou zastavanou plochou 595 x 625 mm (Š x H) má integrovaná vnútorná jednotka podobnú zastavanú plochu ako iné domáce spotrebiče.
Cena zahŕňa:
  • vnútornú jednotku
  • vonkajšiu jednotku
  • montáž
  • káblový ovládač MADOKA
Čítať viac
Technické parametre
Technické parametre
Hladina akustického tlaku (hluku) vnútornej jednotky 30 dB
Hladina akustického tlaku (hluku) vonkajšej jednotky 20 - 40 dB
Elektirický prikon špirály 6 kW
SEER Stupeň účinnosti pri chladení SEER 3.94
SCOP Stupeň účinnosti SCOP 4.78
Rozmery vonkajšej jednotky 1160 / 1440 / 380 mm
Rozmery vnútornej jednotky 595 / 1655 / 600 mm
Množstvo chladiva 3.5 kg
Hmotnosť vnútornej jednotky 109 kg
Hmotnosť vonkajšej jednotky 143 kg
Vykurovací výkon čerpadla 16 kW
Chladiaci výkon čerpadla 13.5 kW
Wifi Možnosť doobjednať
Objem zásobníka TUV 180 L
Zásobník na TUV Zabudovaný
Počet fáz 1 fázové
Možnosť chladenia Áno
Teplota výstupnej vody pri kúrení 60 °C
Teplota výstupnej vody pri chladení 5 °C