Tepelné čerpadlá so štátnou dotáciou

 

Sezóna vykurovania začala a s tým priamo súvisia aj náklady potrebné na prevádzku vykurovacieho systému. Mnohé domácnosti v súčasnosti na vykurovanie používajú plyn, elektrinu, či tuhé palivo. Spotreba týchto médií je príliš vysoká a tomu sa rovná aj ich cena.

Keďže toto všetko si my ľudia uvedomujeme, hľadáme alternatívne spôsoby vykurovania. Takým je napríklad aj tepelné čerpadlo (TČ).

 

Tepelné čerpadlá typu „vzduch – voda „ čerpajú energiu potrebnú na vykurovanie z vonkajšieho vzduchu – a ten je predsa zadarmo. Na prevádzku takého čerpadla potrebujeme systému dodať elektrickú energiu, tá však tvorí len zlomok energie, ktorú sme schopní pomocou tepelného čerpadla vyprodukovať. Okrem toho v dnešnej dobe máme už aj veľa možností ako získať elektrickú energiu z obnoviteľných zdrojov.

 

Prečo uvažovať nad inštaláciou tepelného čerpadla práve teraz??

 • Od 1.12.2015 je spustený projekt „zelená domácnostiam“
 • Možnosť získať štátnu dotáciu na tepelné čerpadlá až do výšky 3700 € ( v závislosti výkonu TČ)
 • Lacný spôsob vykurovania
 • Náklady na prevádzku čerpadla predstavujú cca 65 % nákladov na vykurovanie plynom a asi 30% ceny vykurovania elektrickou energiou
 • Ako postupovať? Všetky potrebné informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 554 553 alebo na info@teplozima.sk

 

 

 

 

KLIMATIZÁCIE S MONTÁŽOU

 

certificate
Naša spoločnosť sa zaoberá predajom, montážou a servisom klimatizačných zariadení, vzduchotechniky a tepelných čerpadiel predovšetkým v okrese Bratislava.

Sme jedna z mála firiem, ktorá je certifikovaným členom slovenského chladiarenského zväzu. Taktiež ako jedna z mála firiem disponujeme najvyššou európskou certifikáciou pre montáž tepelných čerpadiel.

 

viac

 

 

Prečo práve my?
 1. Showroom
 2. Odborné poradenstvo
 3. Záruka 5 rokov
 4. Odborná montáž
 5. Tovar skladom
 6. Overenie spokojnosti
 7. ISO certifikácia
Sme certifikovaným členom slovenského chladiarenského zväzu. Disponujeme európskou certifikáciou.
viac informácií ..