Terasové ohrievače

Terasové sálače záhradnými ohrievačmi, s ktorými môžete na svojej záhradke či terase tráviť čas i v zimných mesiacoch. Terasový ohrievač funguje na PB bombu. Ideálne využitie nájde v kaviarňach alebo reštauráciách s vonkajším posedením.
Využitie:

 • Záhrada/terasa: So záhradnými terasovými ohrievačmi teraz môžete tráviť chladné jarné, letné a jesenné noci na svojej záhrade a nebude Vám zima. Zahrejú Vás i Vašich hosťov natoľko, že si budete môcť užívať záhradných osláv a posedení o dve ročné obdobia viac.
 • Reštaurácie: Záhradné ohrievače sú neoddeliteľnou súčasťou každej reštaurácie so záhradkou či terasou. Potešte svojich hosťov príjemným posedením na Vašej záhrade či terase aj v chladných ročných obdobiach.

V súčasnej dobe sú terasové ohrievače populárnym tovarom. Cena je prijateľná ku získanému pohodliu zákazníkov reštaurácií či návštevy doma na záhrade. 

Triediť podľa: Názvu Zotriediť produkty podľa názvu produktu | Ceny Zotriediť produkty podľa ceny produktu | Odporúčania Zotriediť produkty podľa odporúčania
Štítok:

KLIMATIZÁCIE S MONTÁŽOU
teplozima.sk

Klimatizácia servis

 

certificate
Naša spoločnosť sa zaoberá predajom, montážou a servisom klimatizačných zariadení, vzduchotechniky a tepelných čerpadiel predovšetkým v okrese Bratislava.

Sme jedna z mála firiem, ktorá je certifikovaným členom slovenského chladiarenského zväzu. Taktiež ako jedna z mála firiem disponujeme najvyššou európskou certifikáciou pre montáž tepelných čerpadiel.

 

viac

 

 

Klimatizácia do bytu, klimatizácia do domu, klimatizácie do kancelárií

Hľadáte vhodnú klimatizáciu pre Vás a neviete sa rozhodnúť? Nechajte prácu na odborníkov a my Vám poradíme.

viac

Ako dlho mi klimatizácia vydrží?

Klimatizácia je zariadenie o ktoré sa treba starať. Nestačí si ju len kúpiť a namontovať. Jej pravidelné servisovanie predlžuje jej životnosť.
viac

 

Môžem si klimatizáciu namontovať sám?

V žiadnom prípade. Pokiaľ nie ste chladiarom, neodporúčame. Môžete tým spôsobiť celú radu problémov. Odborne vykonaná montáž je kľúčovým úspechom k dlhšej životnosti klimatizácie. Dôležitý je výber firmy, ktorá poskytuje nie len viac ako 3 ročnú záruku, ale používa kvalitný materiál a náradie pri montáži.  
viac
 

Aká je cena klimatizácie?

Na trhu je už množstvo značiek klimatizácií. Delíme ich do výkonostných tried. Najideálnejšou kúpou je dobrý pomer cena - výkon. Prečítajte si, na čo sa treba zamerať pri kúpe klímy a na čo si dať pozor.
viac

 

 

Prečo práve my?
 1. Showroom
 2. Odborné poradenstvo
 3. Záruka 5 rokov
 4. Odborná montáž
 5. Tovar skladom
 6. Overenie spokojnosti
 7. ISO certifikácia
 8. Referencie
 9. NONSTOP podpora
Sme certifikovaným členom slovenského chladiarenského zväzu. Disponujeme európskou certifikáciou.
viac informácií ..