TERASOVÉ OHRIEVAČE

Terasové sálače záhradnými ohrievačmi, s ktorými môžete na svojej záhradke či terase tráviť čas i v zimných mesiacoch. Terasový ohrievač funguje na PB bombu. Ideálne využitie nájde v kaviarňach alebo reštauráciách s vonkajším posedením.
Využitie:

  • Záhrada/terasa: So záhradnými terasovými ohrievačmi teraz môžete tráviť chladné jarné, letné a jesenné noci na svojej záhrade a nebude Vám zima. Zahrejú Vás i Vašich hosťov natoľko, že si budete môcť užívať záhradných osláv a posedení o dve ročné obdobia viac.
  • Reštaurácie: Záhradné ohrievače sú neoddeliteľnou súčasťou každej reštaurácie so záhradkou či terasou. Potešte svojich hosťov príjemným posedením na Vašej záhrade či terase aj v chladných ročných obdobiach.

V súčasnej dobe sú terasové ohrievače populárnym tovarom. Cena je prijateľná ku získanému pohodliu zákazníkov reštaurácií či návštevy doma na záhrade. 

Triediť podľa: Názvu Zotriediť produkty podľa názvu produktu | Ceny Zotriediť produkty podľa ceny produktu
Štítok:

 

KLIMATIZÁCIE S MONTÁŽOU

 

certificate
Naša spoločnosť sa zaoberá predajom, montážou a servisom klimatizačných zariadení, vzduchotechniky a tepelných čerpadiel predovšetkým v okrese Bratislava.

Sme jedna z mála firiem, ktorá je certifikovaným členom slovenského chladiarenského zväzu. Taktiež ako jedna z mála firiem disponujeme najvyššou európskou certifikáciou pre montáž tepelných čerpadiel.

 

viac

 

 

Prečo práve my?
  1. Showroom
  2. Odborné poradenstvo
  3. Záruka 5 rokov
  4. Odborná montáž
  5. Tovar skladom
  6. Overenie spokojnosti
  7. ISO certifikácia
Sme certifikovaným členom slovenského chladiarenského zväzu. Disponujeme európskou certifikáciou.
viac informácií ..