Odvlhčovače vzduchu

Vznik a prejavy

Vlhkosť vzniká samotnou prítomnosťou človeka aj aktivitami, ktoré vykonáva, ako sú sprchovanie, varenie, pranie a sušenie bielizne alebo maľovanie. Medzi ďalšie faktory, ktoré spôsobujú vlhkosť, patrí zlá alebo chýbajúca izolácia. 

 

Vlhkosť sa prejavuje nepríjemným zápachom, vznikom plesní, rastom húb a takisto koróziou. Zvýšená vlhkosť napomáha vzniku zápalov kĺbov a reume, výskytu roztočov a zvyšuje riziko astmy.Život v takomto prostredí je pre zdravie škodlivý, preto je dôležité vlhkosť eliminovať. 

 

Odvlhčovače vzduchu vám prinášajú riešienie

Odvlhčovače vzduchu účinné znižujú prebytočnú vlhkosť zo vzduchu. Možnosť nastavenia vlhkosti v rozmedzí 35 - 80%. 

Odvlhčovače obsahujú nádržku na kondenzát s objemom cca. 3 litre a dá sa napojiť tiež na priamy odtok. Kapacita odvlhčovania je až 16 litrov za deň.

 

Zavolajte 0905 554 553 alebo napíšte nám info@teplozima.sk pre výber vhodného typu odvhčovania priestoru.

Triediť podľa: Názvu Zotriediť produkty podľa názvu produktu | Ceny Zotriediť produkty podľa ceny produktu | Odporúčania Zotriediť produkty podľa odporúčania
Štítok:

KLIMATIZÁCIE S MONTÁŽOU
teplozima.sk

Klimatizácia servis

 

certificate
Naša spoločnosť sa zaoberá predajom, montážou a servisom klimatizačných zariadení, vzduchotechniky a tepelných čerpadiel predovšetkým v okrese Bratislava.

Sme jedna z mála firiem, ktorá je certifikovaným členom slovenského chladiarenského zväzu. Taktiež ako jedna z mála firiem disponujeme najvyššou európskou certifikáciou pre montáž tepelných čerpadiel.

 

viac

 

 

Klimatizácia do bytu, klimatizácia do domu, klimatizácie do kancelárií

Hľadáte vhodnú klimatizáciu pre Vás a neviete sa rozhodnúť? Nechajte prácu na odborníkov a my Vám poradíme.

viac

Ako dlho mi klimatizácia vydrží?

Klimatizácia je zariadenie o ktoré sa treba starať. Nestačí si ju len kúpiť a namontovať. Jej pravidelné servisovanie predlžuje jej životnosť.
viac

 

Môžem si klimatizáciu namontovať sám?

V žiadnom prípade. Pokiaľ nie ste chladiarom, neodporúčame. Môžete tým spôsobiť celú radu problémov. Odborne vykonaná montáž je kľúčovým úspechom k dlhšej životnosti klimatizácie. Dôležitý je výber firmy, ktorá poskytuje nie len viac ako 3 ročnú záruku, ale používa kvalitný materiál a náradie pri montáži.  
viac
 

Aká je cena klimatizácie?

Na trhu je už množstvo značiek klimatizácií. Delíme ich do výkonostných tried. Najideálnejšou kúpou je dobrý pomer cena - výkon. Prečítajte si, na čo sa treba zamerať pri kúpe klímy a na čo si dať pozor.
viac

 

 

Prečo práve my?
  1. Showroom
  2. Odborné poradenstvo
  3. Záruka 5 rokov
  4. Odborná montáž
  5. Tovar skladom
  6. Overenie spokojnosti
  7. ISO certifikácia
  8. Referencie
  9. NONSTOP podpora
Sme certifikovaným členom slovenského chladiarenského zväzu. Disponujeme európskou certifikáciou.
viac informácií ..