Už samotný názov nám napovedá, že v tomto prípade nejde tak celkom o obyčajnú klimatizáciu.

Spojenie krásy a inteligencie, tento prívlastok uvádza samotný výrobca, ktorý je na túto modelovú radu klimatizácií právom pyšný.

Dizajn modelu Daikin stylis je inšpirovaný predchodcami, modelom Emura a Ururu Sarara. Jeho čistota a inovatívne funkcie nezaujali iba nás, ale aj širokú verejnosť, dôkazom toho je svetovo uznávané prestížne ocenenie Good Design Award.

Úzke rozmery a zaoblený dizajn, toto sú atribúty, ktoré sú pre tento model príznačné.

Či už ste zástancom klasiky v podobe bielej, striebornej farby alebo preferujete kontrastnú čiernu, prípadne nevšedný drevodekor práve tento model poskytuje naozaj široké spektrum výberu.

Klimatizácia Daikin Stylish

Priblížme si však ďalšie funkcie tejto klimatizačnej jednotky.

Jednotka má zabudované Inteligentné snímače, pomocou ktorých optimalizuje svoj výkon, čo vedie k výraznej úspore energie.

Zaujímavé funkcie klímy Daikin Stylish

Coanda efekt sa postará o to, aby bol prietok vzduchu efektívne distribuovaný po celej miestnosti Lamely klimatizácie sú teda navrhnuté tak, aby vzduch prúdil cielenejšie a zabezpečili tak ideálnu klímu.

 

Ventilátor a kompresor sú riadené automatickými nastaveniami tak, aby vytvorili správnu rovnováhu medzi teplotou a vlhkosťou v miestnosti.

Jednotka je ďalej vybavená Inteligentným tepelným snímačom, ktorý svojím rozdelením do mriežky so 64 rôznymi štvorcami zisťuje prízemnú teplotu v miestnosti. Po jej zistení a pred prepnutím na rozsah prúdenia vzduchu, ktorý nasmeruje teplý alebo studený vzduch do potrebných oblasti, smeruje mriežkový snímač fúkanie vzduchu rovnomerne po celej miestnosti. Celý tento proces zabezpečí stabilné teploty v miestnostiach a vysoký užívateľský komfort.

Prevádzka jednotky je relatívne tichá, a to vďaka ventilátoru, ktorý optimalizuje prietok vzduchu a pomáha tak dosahovať vyššiu energetickú účinnosť pri nízkej hlučnosti.

Funkcia Daikin Flash Streamer sa postará o lepšiu kvalitu vzduchu vďaka technológií, ktorá využíva elektróny na vyvolanie chemických reakcií s časticami prenášanými vzduchom. Zabezpečí tak odbúranie peľových a plesňových alergénov a v neposlednom rade aj elimináciu pachov.

Ovládanie pomocou mobilu

Jednotku Stylish môžete tiež ovládať pomocou smartfón. Pripojte sa jednoducho k sieti Wi-Fi, stiahnite si aplikáciu online ovládača Daikin a začnite vytvárať svoju dokonalú klímu.

Výhody pre vás:

  • Prístup k niekoľkým funkciám na ovládanie vašej klímy
  • Nastavenie teploty, prevádzkového režimu, čistenia vzduchu a ventilátorov interaktívnym termostatom
  • Vytvorenie rôznych plánov a prevádzkových režimov
  • Monitorovanie spotreby energie
  • Kompatibilita s aplikáciou IFTTT

Infračervené diaľkové ovládanie

Infračervený diaľkový ovládač umožňuje ovládať jednotku Stylish a optimalizovať jej výkon.

Výhody pre vás:

  • Intuitívne rozhranie zjednodušuje ovládanie vašej klímy
  • Sledujete spotrebu energie pomocou vizuálnych grafických zobrazení
  • Moderný a ľahký dizajn ladí s funkciami jednotky Stylish

Predpokladáme, že z nášho opisu je zrejmé, že Daikin Stylish pokryje potreby aj náročnejšieho užívateľa. Príďte sa presvedčiť o jej jedinečnosti do nášho showroomu, radi vás uvidíme. ?